07-08.2015 Idea – Zespół – Wolontariat

 In Wydarzenia Archiwum

Akcja Słodkie Życie Bez Cukru zaczęła się w 2015 roku. Od lutego zbieraliśmy zespół wolontariuszy – dietetyków, lekarzy, grafików, informatyków, blogerów, praktyków zdrowego stylu życia. Wszyscy byliśmy wtedy i ciągle jesteśmy głęboko przekonani o tym, że odstawienie cukru pomaga poczuć się WOLNYM. Wolnym od nałogu, od wielu chorobowych symptomów, od huśtawek nastrojów – a nawet od nadmiernej, bezrefleksyjnej konsumpcji.

Już od marca zaczęliśmy tworzyć tę stronę internetową – w 100% w ramach pracy wolontariackiej! Teksty, zdjęcia, grafiki, przepisy – wszystko powstało w wolnym czasie Twórców i Autorek. Spotykaliśmy się 1-2 razy w miesiącu, organizacyjnie i roboczo, ale z czasem również towarzysko. Mieliśmy trzy Słodkie Pikniki bez cukru w Parku Skaryszewskim, na które każdy przynosił oryginalną, bezcukrową potrawę i integrowaliśmy się na łonie natury, łącząc zabawę z sesjami zdjęciowymi.

Akcja spotkała się z tak dużym odzewem, że postanowiliśmy nie tylko edukować w sieci, ale również organizować wykłady, warsztaty, a także powołać Fundację Szczęśliwi Bez Cukru. Nasz zespół ciągle się powiększa! Są wśród nas osoby młode i dojrzałe, single i całe rodziny, kobiety i mężczyźni – bo każdy może być Szczęśliwy Bez Cukru:)

Recent Posts

Leave a Comment

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się