Superfoods – bezcenne zdrowie w dobrej cenie

 In Czytelnia

Superfoods to naturalne, niskoprzetworzone produkty, które zawierają wyjątkowo cenne i odżywcze składniki w dużej ilości. Należą do nich np. orzechy, świeży olej lniany i rzepakowy, nierafinowany olej kokosowy, suszone owoce, kasze – zwłaszcza nasza polska jaglana, jagody acai, jagody goji.

Wiele z tych produktów znajdziecie w naszych przepisach na zdrowe słodycze bez cukru, które nie dosyć, że nie zawierają pustych kalorii, to jeszcze są pełnowartościowym posiłkiem dającym organizmowi energię, budulec, witaminy i mikro- czy makroelementy. Ważne jednak, żebyśmy sprawdzali etykiety i opakowania, w których znajdują się daktyle, wiórki kokosowe, suszone morele czy nasiona chia – niestety wiele z nich jest dosładzanych, siarkowanych czy konserwowanych np. sorbinianem potasu.

Dlatego nasza Fundacja od samego początku istnienia współpracuje ze Sklepem Agnex z Białegostoku – rodzinnym przedsięwzięciem, które w tym roku obchodzi 18. urodziny! Jego właściciele – Państwo Agnieszka i Krzysztof Wierzbiccy – od początku postawili na zdrowie i jakość w swojej ofercie. Ponadto chętnie wspierają gratisowymi produktami nasze warsztaty zdrowego odżywiania dla dzieci – od 2016 roku dzięki darowiznom rzeczowym przekazanym przez Sklep Agnex przeprowadziliśmy darmowe warsztaty dla prawie 2000 osób podczas festynów, pikników, targów i innych eventów.

Mamy też niespodziankę dla czytelników naszej strony – 5% zniżki na zakupy w Sklepie Agnex ważną od maja do końca września 2017 ! KOD RABATOWY brzmi: szczesliwibezcukru – aby z niego skorzystać, należy zarejestrować się w sklepie. Rabat nie obejmuje produktów w promocji. Dla domowego bużetu ważne jest również to, że już przy zakupach za 150 zł otrzymujemy przesyłkę za darmo.

W tym miejscu najserdeczniej dziękujemy właścicielom i pracownikom Sklepu Agnex za bezcenną pomoc, dzięki której możemy realizować naszą misję dzielenia się zdrowym i słodkim smakiem z jak największą liczbą odbiorców!

Produkty ze Sklepu Agnex są z nami obecne na wszystkich warsztatach:

 Państwo Wierzbiccy przekazują zamienniki cukru dla zwycięzców loterii wizytówkowej podczas eventu 16 maja 2017 w Warszawie:

Recommended Posts

Leave a Comment

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się