„Na zdrowie!” Indywidualna edukacja żywieniowa

 In Projekty, Wydarzenia Nowe

Zapraszamy Cię na indywidualną edukację żywieniową prowadzoną przez ekspertki naszej Fundacji. Pierwsza konsultacja trwa 1-1,5 godziny zegarowe i w ramach tej konsultacji otrzymasz indywidualne zalecenia dietetyczne. Wizyty kontrolne trwają 0,5-1 godziny. Koszt to 100 zł za godzinę brutto (płatne z góry na konto bankowe lub odliczoną gotówką na miejscu). Wpłaty te zostaną przekazane na rzecz realizacji celów statutowych Fundacji.

Przygotowanie pełnego, osobistego jadłospisu dla Ciebie jest dodatkowo płatne: jadłospis na 7 dni kosztuje 100 zł brutto, jadłospis na 14 dni kosztuje 200 zł brutto – prześlemy Ci go e-mailem w ciągu 7 dni roboczych od dnia uzyskania wpłaty.

Konsultacje odbywają się w lokalu naszej Fundacji, al. Niepodległości 223/12, w Warszawie. Zgłoś się na adres mejlowy: info@szczesliwibezcukru.pl co najmniej tydzień wcześniej, aby umówić się na dokładny termin, wypełnić kwestionariusz żywieniowy oraz dzienniczek bieżącego spożycia. Po zgłoszeniu otrzymasz również wszystkie niezbędne informacje. W treści mejla podaj dogodne dla Ciebie dni tygodnia oraz godziny, cel konsultacji (odchudzanie, alergia, chęć zmiany żywienia na zdrowszy, trening, chorobę itp.) oraz numer telefonu – skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu.

Nr konta bankowego do wpłat: Fundacja Szczęśliwi Bez Cukru, PKO BP 29 1020 1068 0000 1102 0307 6536

Wybierz ekspertkę w zależności od swoich potrzeb:

Małgorzata Sobczyk – przyjmuje osoby aktywne fizycznie, chorych na cukrzycę I i II typu, choroby tarczycy, autoimmunologiczne, SM. Także dzieci z autyzmem w celu łagodzenia objawów tej choroby za pomocą diety.

Specjalistka żywienia człowieka, prowadzi badania naukowe w ramach doktoratu na SGGW. Zaangażowana w szeroko pojętą edukację żywieniową – wykłady, warsztaty i konferencje.

 

Agnieszka Wiśniewska – przyjmuje osoby z chorobami cywilizacyjnymi: cukrzycą, nowotworami, chorobami serca, przerostem Candidy, itp.

Dietetyk, naturopeutka, doradczyni żywieniowa. Pomaga dotrzeć do potrzeb własnego ciała i nawiązać z nim kontakt. Prowadzi zajęcia gotowania intuicyjnego. Matka czwórki zdrowych dzieci.

 

Małgorzata Rusek – przyjmuje kobiety ciężarne, matki karmiące, rodziców dzieci a także osoby pragnące schudnąć bez efektu jo-jo oraz osoby z insulinoopornością.

Dyplomowany dietetyk, absolwentka SGGW w Warszawie. Kieruje się wiedzą opartą na dowodach naukowych. Entuzjastka dietoprofilaktyki.

Kontakt bezpośredni: malgorzata.r@szczesliwibezcukru.pl

Recommended Posts

Leave a Comment

* Checkbox GDPR is required

*

Zgadzam się